Medlenas

  • Padidinti šrifto dydį
  • Numatytasis šrifto dydis
  • Sumažinti šrifto dydį
Pradžia Mediena kurui

By autson autson.com

Mediena kurui
El. paštas Spausdinti PDF

Mediena kurui

Mūsų įmonėje ruošiama ir parduodama sausa bei natūralaus drėgnumo mediena kurui, kuri Jūsų patogumui yra nemokamai pristatoma Jūsų nurodytu adresu bei Jums patogiu laiku, taip pat iškraunama Jūsų pageidaujamoje vietoje.

Įvairių kaitrumo grupių malkinė mediena mūsų įmonėje yra apdirbama (pjaunama, skaldoma) įvairios technikos bei kvalifikuotų darbuotojų pagalba. Tad malkos visuomet yra vienodo ilgio bei panašaus stambumo. Visos mūsų gaminamos malkos yra standartinio ilgio, o skaldytos – stambumo. Tačiau esant Jūsų pageidavimui, greitai pagaminsime Jūsų pageidaujamo ilgio ir stambumo malkas.

 

Kaladėmis (trinkelėmis) supjautos neskaldytos malkos

Kaladėmis (trinkelėmis) ruošiamų malkų rūšys:

Ąžuolinės;
Uosinės;
Beržinės;
Juodalksninės;
Baltalksninės;
Drebulinės;
Pušinės;
Eglinės;
Lazdyno.

Malkas kaladėmis vežame sukrautas savivartės mašinos kėbule. Paprastai pristatome per 1-5 d.d., pristatomas kiekis yra 8 erdmetriai, minimalus pristatymo kiekis yra 4 erdmetriai, tačiau pastaruoju atveju vežame tik esant netolimam atstumui nuo gamybinės bazės.

Skaldytos malkos

Skaldytų malkų ruošiamos rūšys:

Ąžuolinės;
Uosinės;
Beržinės;
Juodalksninės;
Baltalksninės;
Drebulinės;
Pušinės.

 

Skaldytas malkas pristatome sukrautas į savivartės mašinos kėbulą. Paprastai pristatome per 1-5 d.d., pristatomas kiekis yra 8 erdmetriai, minimalus pristatymo kiekis yra 4 erdmetriai, tačiau pastaruoju atveju vežame tik esant netolimam atstumui nuo gamybinės bazės.

Malkinė mediena rąstais

Siūlomos malkinės medienos rūšys:

Ąžuolinė;
Uosinė;
Beržinė;
Juodalksninė;
Baltalksninė;
Drebulinė;
Pušinė;
Eglinė;
Lazdyno.

Nepjautą malkinę medieną pristatome medienvežiu su priekaba arba be jos. Paprastai pristatome per 1-5d.d. nuo užsakymo patvirtinimo. Pristatomas kiekis yra 30-34 erdm. (60-68erdm. su priekaba).  Į medienvežį mediena yra pakraunama ir iškraunama "fiskaro" pagalba, tad tai yra greitas ir patogus būdas medieną sukrauti Jūsų pageidaujamoje vietoje. Be to, perkant nepjautą medieną Jūs sutaupysite daugiausiai, kadangi tokiame pavidale mediena susikrauna glausčiau negu malkos kaladėmis ar juo labiau skaldytos.